Zásady vracení peněz

Předmluva:

Naše zásady jsou 28 dní. Pokud od zakoupení zboží uplynulo 28 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz nebo výměnu.

Aby bylo možné vrátit peníze, musí být zboží nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi. Musí být také v původním obalu.

Výše uvedené výhody neplatí, pokud je zboží při převzetí zásilky vadné nebo poškozené. V takovém případě je třeba postupovat podle postupu popsaného v části o výměnách (níže).Oddíl 1 - Náhrady (je-li to relevantní):

Jakmile obdržíme a potvrdíme vrácení zboží, zašleme vám e-mail s informací, že jsme vrácené zboží obdrželi. Rovněž vás budeme informovat o tom, zda bylo vrácení peněz přijato nebo zamítnuto.

Pokud bude vaše žádost přijata, budou peníze automaticky vráceny na vaši původní kreditní kartu nebo platební metodu ve stanovené lhůtě.Oddíl 2 - Opožděné vrácení nebo nevrácení peněz (pokud se použije):

Pokud jste dosud neobdrželi vrácené peníze, zkontrolujte prosím znovu svůj bankovní účet.

Poté se obraťte na společnost vydávající kreditní karty. Oficiální vyřízení žádosti o vrácení peněz může nějakou dobu trvat.

Poté se obraťte na svou banku. Obvykle trvá určitou dobu, než je vrácení peněz odesláno.

Pokud jste toto všechno udělali a stále jste neobdrželi peníze zpět, kontaktujte nás prostřednictvím stránky "Kontaktujte nás".Oddíl 3 - Položky určené k prodeji (je-li to relevantní):
Vrátit lze pouze zboží za běžnou cenu, zboží z výprodeje bohužel vrátit nelze.Oddíl 4 - Výměny (je-li to relevantní):

Výrobky vyměníme pouze v případě, že jsou vadné nebo poškozené. Pokud si přejete výrobek vyměnit za stejný, pošlete nám prosím e-mail prostřednictvím stránky "Kontaktujte nás".

V e-mailu uveďte číslo objednávky (nebo kopii faktury) a důkaz (fotografii nebo video vadného a/nebo poškozeného výrobku) a zašlete výrobek na adresu uvedenou na balíčku pro doručení.Oddíl 5 - Dodání:

Pokud chcete výrobek vrátit, kontaktujte nás prosím na stránce "Kontaktujte nás".

Adresa zákazníka
Náklady na vrácení zboží si hradíte sami. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud vám budou vráceny peníze, budou vám z vrácených peněz odečteny náklady na zpětné zaslání.

Doba dodání vyměněného produktu se může lišit v závislosti na vaší poloze. (10 až 15 pracovních dnů)

Pokud posíláte zboží za více než 550 liber, zvažte prosím využití sledovatelné přepravní služby nebo pojištění přepravy. Nezaručujeme, že vrácené zboží obdržíme.